İş Süreçleri

Yeni Nesil İş Çözümleri ile Rekabette Bir Adım Öndesiniz

İş Süreçlerinizi Dijitalleştirerek İşlerinizi Güvenle Yönetin

İşletmelerinizin dijital dönüşüm süreçlerini gerçekleştiriyor ve yeni nesil akıllı  çözümler ile iş süreçlerinizi güvenle yönetmenizi sağlıyoruz. Alanlarında uzman çalışma arkadaşlarımızın işletmenizde yaptığı analizler sonucunda ihtiyaçlarınızı belirliyor ve bu doğrultuda sunduğumuz yeni nesil iş çözümleri ile işletmenizin verimliliği artarken, iş süreçlerinizi de kolayca takip edebilmenizi sağlıyoruz.

Kurumsal Kaynak Çözümleri ile sektör bağımsız, her ölçekten işletmenin tüm verileri ve iş süreçlerinin uçtan uca yönetilmesini sağlıyoruz. Üretimden satın almaya, dış ticaretten satışa kadar tüm operasyonlarda görünürlük, etkin kontrol ve daha fazla verimlilik elde edilmesini sağlıyoruz.

İnsan Kaynakları Çözümleri ile işe alımdan performans değerlendirmelerine, izin takibinden yan haklara kadar tüm insan kaynakları süreçlerini bir bütün halinde, tek noktadan yönetilebilen; kurumunuza iş gücü, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayan çözümler ile insan kaynakları departmanlarının tüm ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

e-Devlet Çözümleri ile süreçlerin yasal yükümlülüklere uygun yönetimine olanak sağlayan çözümler sunuyoruz.

e-Fatura ile elektronik belge olarak düzenlenen faturaları yine elektronik ortamda onay alınarak karşı tarafa ileten ve faturalaşma süreci hızlandırıp baskı, postalama ve arşivleme giderlerini kaldıran çözümler sunuyoruz.

e-Defter ile yevmiye defteri ve defter-i kebirleri elektronik ortamda oluşturan ve Gelirler İdaresi’ne elektronik olarak beyan eden çözümler sunuyoruz.

e-Arşiv ile Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından belirlenen standartlara uygun olarak faturanın elektronik ortamda oluşturulması, muhafazası, ibrazı ve raporlamasını yapan çözümler sunuyoruz.

Entegrasyon Çözümler ile kullanıcılara, ihtiyaçları ve hedeflerinin tamamını karşılayabilecekleri ortak platformu oluşturmaktayız.  Düşük maliyetli ve hızla uygulanabilen bu uyarlama araçlarının en temel faydaları;

  • Ürünün o kuruma özel spesifik ihtiyaçlarının karşılanması
  • Sürüm ve versiyon değişimlerinde de yeni sürüm/versiyona kolaylıkla taşınabilirlik
  • Geçmiş uygulamalardaki verilerin aktarılması
  • Firma içi ve dışı özel yazılımlardaki verilerin sisteme aktarılması veya entegre edilmesi
  • Yeni planlanmış modül tasarımları
  • Sektöre özel raporlar için veri ihtiyaçlarının karşılanması olarak sıralayabiliriz.

 

Tedarik Zinciri ve Satın Alma Çözümleri ile stok, hedef ve stratejileri oluşturabile takip edebilen, anlık stok değer ve seviyelerini izleyebilen ve envanter maliyetlerini kontrol edebilen çözümler sunuyoruz.

Farklı ürün yelpazeleri ile çalışanların kolay kullanımı için tasarlanmış malzeme sınıflandırması ve seviyelendirilmiş hiyerarşi ile ürünlerinizin kolay takibini sağlayabilirsiniz. Netsis 3 Enterprise ile tedarikçilerden alınan teklifleri değerlendirmenize, karşılaştırma yapılabilmenize ve hızlıca satın alma kararı alabilmenize olanak sağlıyoruz.  Ayrıca onay mekanizmalarının ve evrak akışına ait süreçlerin standart bir düzene getirilmesi ile de zaman ve maliyet tasarrufu sağlamaktayız.

Gelişen teknoloji ile değişen ihtiyaçları doğrultusunda Logo Yazılımın Netsis 3 ERP Çözümleri, sektör bağımsız ve farklı yapılardaki firmalara uygun altyapısıyla işletmelerin değişen ihtiyaçlarına kolaylıkla uyum sağlayan tam kapsamlı çözümler sunar. Kurum içi süreçlerin hatasız ve etkin yönetimine olanak sağlayarak iş verimliliğini arttıran Netsis 3 ERP Çözümleri ile rekabette bir adım öndesiniz!

Kolay kullanımlılık baz alınarak yeni nesil teknolojilerle geliştirilen Netsis 3 ERP Çözümleri ile kullanıcı deneyimi ileri bir boyuta taşınıyor. Rol bazlı kişiselleştirilebilir masaüstü, app-in app, ürün içi arama motoru teknolojileri; estetik tasarımla buluşarak Netsis 3 ERP Çözümleri kullanıcılarına hızlı adaptasyon ve kolay kullanım sunuyor.

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.